Cannavaro više nije trener Dinama
Fabio Cannavaro više nije trener Dinama! Nakon što su se nagađanja o njegovoj smjeni povećavala, danas je stigla i službena potvrda.
Talijanski stručnjak napustio je klub nakon nešto više od 100 dana provedenih na Maksimiru. Cannavaro je preuzeo momčad krajem prošle godine, naslijedivši Nenada Bjelicu, s ciljem da poboljša rezultate u prvenstvu, no to nije uspio ostvariti.
Pod njegovim vodstvom, Dinamo je u HNL-u odigrao deset utakmica, ostvarivši pet pobjeda, dva remija i tri poraza. Smjena je uslijedila nakon visokog poraza od Istre 3-0 u Puli, koji je bio presudan za njegov odlazak.
"Treneru Cannavaru od srca zahvaljujemo na silnom trudu, angažmanu i susretljivosti i želimo mu svu sreću na njegovu daljnjem sportskom i životnom putu. U nastavku sezone momčad će privremeno preuzeti dosadašnji pomoćni trener, Sandro Perković", objavili su iz Dinama.