Judo klubovi Dubrovnik i Mokošica osvojili osam medalja na međunarodnom turniru „Kup Jadrana“

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Judo klub Dubrovnik i Judo klub Mokošica nastupili su na 33. Međunarodnom judo turniru “Kup Jadrana” na kojem je nastupilo ukupno 477 natjecatelja iz 5 zemalja.

Za JK Dubrovnik i JK Mokošica nastupilo je 10 članova a osvojeno je 8 medalja.

Za Dubrovnik su medalje osvojili Luka Ivanković 1.mjesto (kadeti +90kg),Marko Barač 3.mjesto(ml.kadeti),Leona Niketić 2.mjesto(ml.kadeti) dok je u konkurenciji seniora nadomak medalje s ostvarenim 5. mjestom bio Davor Obrvan.

Za Mokošicu su srebrne medalje osvojili Ivana Gavranović,Đivo Milutinović i Vlaho Lujo(kadeti) dok su brončani bili Paulo Matana i Vlaho Lujo (ml.kadeti).Još su nastupili Nika Lujo i Niko Šakić te ostvarili plasman od petog mjesta.