'

POZNAT PRVI FINALIST Square doznao tko bi ga čekao u finalu u slučaju pobjede protiv Olmissuma (FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Rafael Barkiđija
U Gospinom je polju odigran prvi susret polufinala SuperSport Hrvatskog malonogometnog Kupa, i to između Stanoinvest Futsal Pule i Futsal Dinama.

Zagrepčani su poveli na samom finišu prvog poluvremena, kada se lopta od Echevarriju odbija u gol Pule.

Pula je izjednačila početkom drugog poluvremena (23.), i to preko Nika Vukmira, koji je uspio prevariti vratara Piplicu.

Ostali su Puležani dvije minute s igračem manje, kada je crveni karton dobio Roberto Gozi (34. minuta). No, uspjeli su se obraniti. Nakon regularnog vremena ostaje 1:1, pa su o pobjedniku odlučivali penali. Prvi put na ovom final eightu.

Nakon lutrije penala, u finale prolazi Pula. Rezultat raspucavanja 4-3, a ukupni 5-4.

Finale je na rasporedu u ponedjeljak od 19:15. Drugo polufinale igra se danas od 19:30, u kojem pred punim Gospinim poljem, Square igra protiv Olmissuma.