Square slavio protiv Hajduka i zadržao prvoligaški status za sljedeću sezonu!
Malonogometaši Squarea pobjednici su kvalifikacijskog turnira za popunu SS HMNL.
U prvoj utakmici finala svladali su u Gospinom polju splitski Hajduk rezultatom 8:3, da bi do pobjede došli i u Splitu. Ove subote završilo je 2:3. Time je dubrovačka momčad s ukupno 2:0, zadržala status člana najvećeg ranga.
Podsjetimo, Square je ove sezone završio na predzadnjem mejstu, zbog čega su natjecanje u eliti, morali zadržati preko doigravanja. Prije Hajduka, u polufinalu kvalifikacija su u dva susreta svladali i Bjelovar.
Square je poveo preko Brazilca Nascimenta Barbose u 5. minuti. Izjednačenje je stiglo nakon 4 minute igre u nastavku, strijelac Vinko Vardić. Momčad trenera Iva Jukića ponovno je prešla u vodtsvo u 28. minuti, kada zabija i drugi Brazilac, de Souza Santos. Nije to bio kraj uzbuđenja, jer u 36. minuti domaći ponovno poravnavaju. Ovaj put preko Ivana Bradarića. Pobjedu je Squareu, dvije minute prije kraja, donio Maro Đuraš.