/* */

Goran Ivanišević zaigrao tenis s djecom, opkolili ga turisti

Autor: Petar Ipšić Autori fotografija: Petar Ipšić

Finale ovogodišnjeg, trećeg po redu Teniskog kampa Gorana Ivaniševića održano je večeras ispred crkve sv. Vlaha. 

Manifestacijom Kids Day završio je Teniski kamp Gorana Ivaniševića koji je započeo u ponedjeljak, a u kojem je uz hrvatskog teniskog asa osnove ovog sporta osvajalo dvadesetoro djece. Desetoro djece dolazi iz Dubrovnika, a ostatak iz čak osam zemalja.

Finalistima – Petri Deranji, Armanu Operti, Luciji Ćirić Bagarić i Jovani Cetković pehare su uručili zamjenik gradonačelnika Željko Raguž i predstavnik Turističke zajednice Siniša Žakula.

Ideja Teniskog kampa došla je od voditelja Paska Barovića i Romana Kristića.

Djeca su trenirala pet sati dnevno. -'Nije to baš lagano, jer neki od njih nisu igrali ni četiri sata tenisa tjedno. Malo im je vjerujem još u glavi zbrka od toliko informacija, ali siguran sam da će izaći bolji zato se neka djeca i vraćaju svake godine', rekao je Goran Ivanišević.

Ocijenio je da su puno bolje cure nego mladići. -'Volio bih da muški malo više treniraju i da dogodine vidim neki pomak u muškom tenisu u Dubrovniku. Cure su jako dobre, a momci, na vama je da se potrudite', poručio je.

Ivanišević se na Stradunu nije mogao obraniti niti od turista koji su vrlo brzo prepoznali osvajača Wimeldona. 

Popularni Članci