/* */

SPREMNI ZA GRADSKE ULIČNE IGRE? Omiljeni turnir odvijat će se kroz sedam vikenda uz alku, tresetu, graničar, lastiku...

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Goran Mratinović/dd

Organizatori sa zadovoljstvom obavještavaju o povratku turnira Gradske ulične igre, čije će se treće izdanje odvijati kroz sedam vikenda, od 15. veljače do 30. ožujka!

Njihovo priopćenje prenosimo u cijelosti: 

"Prijave će trajati od 03.01. do 22.01.2023.

Formular za prijavu na linku:

https://forms.gle/FxCMKBB61gW9Ygg79

Treći po redu turnir Gradskih uličnih igara donosi 8 igara koje smo već igrali: alka, treseta, puce, graničar, frnje, žmuricu, američke, lastiku i dvije nove igre praćke i guze.

Opet ima za svakoga po nešto i još više!

I ove godine ćemo revijalno voziti kariće (za koje je planirana bar jedna radionica izrade), odradit ćemo trening na puca, a ove godine izvlačimo iz naftaline i teren za bočanje na predziđu zidina!

Prijaviti se mogu svi građani Dubrovnika koji imaju 30 i više godina. I novi i stari igrači se prijavljuju za ekipe za koju žele igrati, neovisno o mjestu prebivališta, tamo gdje ih prijatelj ili srce vuče! 

Nadamo se i novim ekipama! Za ekipu je potrebno skupiti minimalno 15 igrača. Svaki igrač može igrati maksimalno 6 (od 10 ponuđenih igara), kako bi sudjelovanje bilo omogućeno što većem broju ljudi. Tradicionalno, otvoriti ćemo alkom, a zatvoriti dodjelom nagrada i zasluženim tulumom za preživjele!

Eto nove prilike za revanš, za impicavanje, za smijanje, za pobjedu, za pepanje, za glancanje naših ulica, a najvažnije je da se dobro zabavimo, uz nove i stare susrete!!! 

Poseban poziv ide našim navijačima i svima onima koji nas podržavaju i vole da prate situaciju na terenu, jer ako vi niste navijali jesmo li mi igrali? 

Idemo još jednom zajedno jedni protiv drugih! 

Za sve obavijesti pratite najdraže kundurice, prvi stol u kafani ili našu facebook stranicu:

https://www.facebook.com/gradskeulicneigre"

Popularni Članci