Perišić zabio prvijenac za Tottenham, a dubrovački zet ne mrda s klupe Southamptona

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Odigrane su četiri utakmice aktualnog kola engleske Premier lige.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac trećeg pogotka za Tottenham Hotspur u 3-3 (1-0) gostujućem remiju protiv posljednjeg Southamptona kod kojega Mislav Oršić i Duje Ćaleta-Car ponovno nisu bili u kadru.

Perišić poslao Svece na run ispadanja, kapetan dobio bod nade

Gosti su poveli u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, kad je pogodio Pedro Porro. Southampton se vraća odmah u prvoj minuti drugog dijela pogotkom Che Adamsa, no onda Tottenham postiže dva pogotka.

Prvo je u 65. minuti pogodio tko drugi nego Harry Kane, a onda je u 74. svoj prvijenac za londonsku momčad postigao Ivan Perišić. I to ne bilo kakav. Pogodio je iz voleja s ruba kaznenog prostora.

Pogodak već legendarnog hrvatskog reprezentativca možete vidjeti OVDJE

Ipak, to nije bilo dovoljno za pobjedu Tottenhama, budući da su se domači vratili. Već u 78. minuti smanjio je Theo Walcott, a onda je bod donio kapetan James Ward-Prowse nakon zapravo vrlo dvojbenog kaznenog udarca u 94. minuti, piše Gol.