/* */

VK Jug u izboru za sportski brand godine

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: VK Jug

brendova godine u Hrvatskoj. Naime, Jug se našao u konkurenciji zagrebačkim KHL Medveščakom, Dinamom, Hajdukom, Rukometnim klubom Zagreb i NK Rijeka.

U slovenskom Portorožu, na najvećoj regionalnoj konvenciji SPORTO, naslov najboljeg sportskog brenda je odnio Medveščak, a Jugu je, kao jedinom predstavniku vaterpola, bila čast naći se u takvom društvu.
Inače, izbor se vodio mišljenjem struke i javnosti, a kroz istraživanje koje je provela specijalizirana agencija Mediana.

-'Biti proglašen i nagrađen sportskim brandom godine, u društvu najvećih sportskih kolektiva
iz Hrvatske i regije i u sklopu profesionalne sportske konferencije, iznimna je čast i veliko priznanje svemu što smo s našim navijačima i partnerima gradili posljednje četiri godine', izjavio je Ranko Vučinić, direktor odnosa s javnošću Medveščaka prigodom preuzimanja nagrade u slovenskom Portorožu.

-'I ovom prigodom čestitamo Medveščaku na ovoj vrijednoj nagradi, a  zahvaljujemo se našim navijačima i svima koji su na bilo koji način sudjelovali u stvaranju i održavanju Juga kao branda', kaže se u priopćenju iz dubrovačkog veterpolskog kluba.

Popularni Članci