Uspješna akcija Osmijeh za osmijeh: Prikupljeno preko 30 tisuća eura za Gabi

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Osmijeh za osmijeh

Humanitarna akcija Osmijeh za osmijeh održala se u Župi dubrovačkoj od 2. do 7. prosinca i bila veliki uspjeh, otkrili su organizatori

"Zaključili smo našu humanitarnu akciju. S neizmjernim ponosom i zahvalnošću možemo reći da smo zajedno prikupili nevjerojatnih 33 360,00 € za našu Gabi. Iza ove brojke ne stoji samo iznos — iza nje stoje ljudi, dobra djela i osmijesi", napisali su.

"Svaka donacija, svaki kupljeni proizvod, svaki dolazak na događaj, svaki podijeljeni post i svaka izgovorena riječ podrške bili su korak bliže cilju. Hvala vam što ste vjerovali, pomagali i bili dio ove priče", dodali su. 

Podsjetimo, ovo je peto izdanje akcije. Bogatim programom prikupljala su se sredstva za Gabrijelu Rajič,  a cilj akcije je barem djelomično olakšati njenoj obitelji financijski teret i pružiti im podršku koju zaslužuju. Svaka čast svima koji su se odazvali! 

Popularni Članci