/* */

SUTRA NA SVEUČILIŠTU: Osmi sajam poslova, prilika za zaposlenje

Autor: dubrovackidnevnik.hr

Hrvatski zavod za zapošljavanje područni ured Dubrovnik, u suradnji sa svojim partnerima Sveučilištem u Dubrovniku, Gradom Dubrovnikom, Dubrovačko - neretvanskom županijom te gospodarskim i obrazovnim subjektima koji djeluju na području krajnjeg juga organizira osmi po redu Sajam poslova.

Sajam će se održati sutra u zgradi Sveučilišta u Lapadu, na adresi Ćira Carića 4, a osim predstavljanja poslodavaca svi zainteresirani moći će sudjelovati i u forumu na temu "Razvoj lokalnog partnerstva za zapošljavanje Dubrovačko - neretvanske županije" i u edukacijama na temu "Moderna prijava za posao" te "Mogućnosti zapošljavanja u EU".

Vrijedi napomenuti kako će gradsko poduzeće Libertas sve nezaposlene do lokacije održavanja sajma voziti besplatno, na linijama 6 i 7, a zbog otežanih uvjeta parkiranja Sanitat je pristao na zahtjev organizatora da pauk ne uklanja vozila.

Sajam se otvara 10 sati, a otvaranju će nazočiti i ministar Mirando Mrsić.

Popularni Članci